• benchmark.pl
 • Gry
 • PlayerUnknown zdradza szczegóły swojej produkcji. Czym będzie Prologue?
Gry

PlayerUnknown zdradza szczegóły swojej produkcji. Czym będzie Prologue?

przeczytasz w 1 min.

Pierwsze informacje na temat Prologue, gry stworzonej przez studio PlayerUnknown Productions pojawiły się już na końcu 2019 roku. Twórca w końcu zabrał głos i powiedział więcej o swoim projekcie.

Czym zaskoczy nas Prologue od twórcy kultowego PUBG - Brendana Greene?

Prologue został przedstawiony światu po raz pierwszy podczas The Game Awards 2019. Teaser, który wówczas się pojawił był do tej pory wszystkim, co wiedzieliśmy o nowej grze Brendana.

Twórca Prologue - PlayerUnknown uważany za ojca gatunku battle royale opuścił studio Krafton i zamierza poświęcić się w całości pracy nad nowym projektem. W kilkuminutowym filmie na Twitterze opowiedział, czego możemy oczekiwać od Prologue.

Z nagrania możemy się dowiedzieć, że gra będzie pokazem możliwości technologicznych, w której zaprojektowana przez zespół Greene’a sieć neuronowa będzie zdolna do generowania „ogromnego, realistycznego otwartego świata w czasie rzeczywistym”.

Zadaniem gracza będzie natomiast przetrwanie w wymagającym otoczeniu i ostatecznie ucieczka z niego przy pomocy losowo znajdowanych przedmiotów. Utrudnieniem będzie brak jakichkolwiek wskazówek i wytyczonych dróg, którymi można podążać. Prologue w żaden sposób nie będzie narzucać sposobu przemierzania świata.

Data premiery Prologue nie jest jeszcze znana. Dajcie znać w komentarzach, czy sprawdzicie ten tytuł, kiedy tylko się pojawi.

Źródło: theverge.com

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  3
  Poprawcie te dwa błędy w konkursie szkolnym - chodzi o pamięci Kingston fury - dwa pytania i dwie błędne odpowiedzi - pyt. nr 1 (literówka w odpowiedzi) i pyt. nr 2 (zły rok )
  • avatar
   Mario2k
   2
   Unreal Engine 5.0 ?