Gry

Przerazisz się… tylko trochę później

przeczytasz w 1 min.

Scorn miał być jedną z najgorętszych premier tego roku. Wciąż zapowiada się gorąco, ale tegoroczny termin debiutu nie zostanie utrzymany.

Premiera Scorn dopiero w 2022 roku

Po raz pierwszy o Scorn usłyszeliśmy w 2014 roku, kiedy to gra pojawiła się na Kickstarterze. W ubiegłym roku doczekaliśmy się pełnej zapowiedzi, a nawet zobaczyliśmy pierwsze fragmenty rozgrywki. Wtedy też ustalono, że tytuł ma się ukazać w 2021 roku, ale okazuje się, że Scorn zadebiutuje dopiero w 2022 roku. Więcej na temat tego, dlaczego tak się stało i co dalej, poznamy dopiero 10 grudnia. 

Równocześnie twórcy podkreślają, że w pocie czoła pracują nad tą grą i chcą nam ją zaoferować w najlepszej możliwej wersji. Dlatego nie rozpraszają się komponowaniem komunikatów czy przygotowywaniem kolejnych zwiastunów. – „Jedynym, co pozwoli nam szybciej udostępnić grę, jest pełna koncentracja na jej rozwoju” – czytamy we wpisie, tłumaczącym ciszę wokół tego tytułu. Poniżej możesz zobaczyć jeden z ostatnich materiałów, który był mu poświęcony...

Scorn zadebiutuje na pecetach i nowych Xboksach

Kiedykolwiek dokładnie się pojawi, gra Scorn trafi na pecety oraz konsole Xbox Series X|S – jedyne urządzenia, które mają sobie z nią poradzić. To właśnie grafika – obok gęstego klimatu, ciekawej opowieści i wciągającej rozgrywki – ma być najmocniejszym punktem tej produkcji, która inspirowana jest twórczością H.R. Gigera. 

Źródło: GamingBolt, informacja własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fiwyy
  7
  pecety za słabe na nową fife, ps5 ok
  ps5 za słabe na scorna, pecet ok.

  niech żyją działy marketingu i postęp jaki dzięki nim obserwujemy!
  • avatar
   kalkulatorek
   0
   Cieniutko się zapowiada to raz. Dwa nie ma gry której nie zapowiadano by jako 8 cudu świata. A później wychodzi jak zawsze... czy gniot