Gry

Shenmue III opóźnione raz jeszcze

przeczytasz w 1 min.

Na powrót serii Shenmue czekamy kilkadziesiąt lat i trzeba dołożyć do tego jeszcze kilka miesięcy. Shenmue III zadebiutuje dopiero w listopadzie.

Gracze czekający na Shenmue III nie mają lekko. Chociaż twórcy mogli cieszyć się ze świetnej kampanii na Kickstarter, prace nad grą cały czas się przeciągają. Właśnie wydano kolejne oświadczenie mówiące o opóźnieniu premiery.

Ostatnie plany zakładały, iż Shenmue III zadebiutuje pod koniec sierpnia. Tak się jednak nie stanie, Deep Silver zdecydowało się przesunąć premierę o kilka miesięcy. Zainteresowani omawianym tytułem powinni zaznaczyć w kalendarzu datę 19 listopada.

I jednocześnie trzymać kciuki, że jest to już ostateczny termin. Warto przypomnieć, że pierwotnie zakładano premierę w grudniu 2017 roku. Nie zmieniają się za to platformy docelowe, są nimi komputery oraz konsole PlayStation 4.

Dla niewtajemniczonych warto wspomnieć, iż historia serii Shenmue sięga 1994 roku, a za sprawą Shenmue III wraca ona po kilkudziesięciu latach nieobecności na rynku. Fanów cyklu cieszy fakt, iż nad pracami czuwa Yu Suzuki, ojciec cyklu.


Źródło: Shenmue 3 Official

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    hideo
    1
    sporo roko niech miszczu Suzuki robi dłużej a dobrze