• benchmark.pl
  • Gry
  • Tęskniliście za State of Play? Nie martwcie się, bowiem kolejny pokaz już jutro!
Gry

Tęskniliście za State of Play? Nie martwcie się, bowiem kolejny pokaz już jutro!

przeczytasz w 1 min.

Czekacie na kolejne zapowiedzi nowych tytułów na konsole PlayStation? W takim razie mamy dla Was dobre wieści, bowiem już jutro zostanie udostępniony kolejny odcinek State of Play.

State of Play – Sony planuje zaprezentować kilka tytułów zmierzających na PS4 i PS5

Ostatnie dni to prawdziwy rollercoster, jeśli chodzi o informacje w sprawie gier zmierzających na konsole Sony. Z jednej strony dowiedzieliśmy się, że niestety Gran Turismo 7 nie trafi na do nas w 2021 roku. Z drugiej natomiast wiemy, że Sony zdecydowało się ponownej powrócić z inicjatywą Play at Home, dzięki której od 1 Marca 2021 roku będziemy mogli przez cały miesiąc pobrać za darmo Ratchet & Clank. Żeby tego było mało, Jim Ryan potwierdził również, że jedna z najlepszych gier na PlayStation 4 – Days Gone, trafi również na komputery osobiste jeszcze na wiosnę tego roku. Jeśli jednak czekacie na jeszcze więcej dobrych informacji, to japoński gigant właśnie poinformował, że 25 lutego 2021 roku o godzinie 23:00 zostanie udostępniony kolejny odcinek z serii State of Play

State of Play – czego możemy się spodziewać

Na ten moment nie znamy szczegółowych informacji na temat gier, które zostaną zaprezentowane w czasie pokazu. Wiemy na pewno, że Sony planuje skupić się na nadchodzących grach, więc jeśli liczyliście na jakieś informacje w sprawie PS VR 2, to niestety będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. Warto tutaj wspomnieć, że w tym roku zadebiutuje ReturnalRatchet & Clank: Rift Apart. Całkiem możliwe, że jeszcze w tym roku na półki sklepowe trafi również Horizon Forbidden West, więc możemy jedynie gdybać, że wokół tych gier skupi się jutrzejsza prezentacja. Cały pokaz potrwa około 30 minut. 

Jakie gry chcielibyście ujrzeć podczas jutrzejszego pokazu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PlayStation Blog, Game Informer

Warto zobaczyć również: 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Ahura
    0
    No i fajnie