• benchmark.pl
  • Gry
  • The Game Awards 2021 – wielkie wydarzenie, które warto zapisać w kalendarzu
Gry

The Game Awards 2021 – wielkie wydarzenie, które warto zapisać w kalendarzu

przeczytasz w 2 min.

Już za nieco mniej niż miesiąc odbędzie się wyczekiwany przez wszystkich graczy event The Game Awards 2021. Zostaną na nim wyłonione najbardziej interesujące gry tego roku. Organizatorzy szykują dla graczy kilka ciekawych zapowiedzi i zwiastunów.

Podobnie jak co roku, na gali oprócz przyznawania nagród, pojawi się też kilka ciekawych zapowiedzi oraz zwiastunów. W tamtym roku fani mogli między innymi dowiedzieć się więcej na temat gry Dragon Age 4. Za miesiąc czeka na nas jeszcze więcej niespodzianek, które zdradził organizator gali, czyli Geoff Keighley. 

Co czeka na nas na The Game Awards 2021?

Podczas wywiadu Keighley zapowiedział, że w tym roku, podczas gali, ujrzymy od 40 do 50 zapowiedzi gier. Niektóre z nich mają premiery datowane na 2022 rok, na inne trzeba będzie poczekać do 2023. 

Wspaniale jest mieć celebrytów, wspaniale jest mieć muzykę, ale myślę, że skupienie się naprawdę na grach jest ważne. Zwłaszcza w tym roku będzie dużo treści na lata 2022 i 2023, które pokażą nam nasz największy dotychczas skład światowych premier i ogłoszeń. To, czego naprawdę nauczyliśmy się w zeszłym roku, że właśnie gry i zwiastuny napędzają show.

Organizator zdradził również, że całe wydarzenie będzie podzielone na część z wręczaniem nagród i na prezentację zwiastunów. Co ciekawe, pojawią się nie tylko zapowiedzi gier, ale także filmy i seriale, które bazują na różnych produkcjach. Keighley zapowiada także, że na evencie pojawią się rzeczy, które z pewnością zaskoczą wszystkich graczy.

Nadal czuję, że tylko trochę dotknęliśmy powierzchni tego, co jest możliwe na PS5 i Xbox Series X, więc myślę, że zobaczycie podczas show rzeczy, które są naprawdę oszałamiające. Obejrzymy materiał filmowy z gier, który przypomni ludziom, że najlepsze w tej branży dopiero nadejdą.

Kiedy odbędzie się gala The Game Awards 2021?

Całość będzie pełnowymiarową galą z orkiestrową oprawą muzyczną, słynnymi goścmi oraz niesamowitymi nagrodami. Co ciekawe, galę będzie można oglądać za pośrednictwem takich urządzeń, jak Oculus, a sami organizatorzy są bardzo zainteresowani tym, jak impreza oglądana jest w metawersum. 

Event odbędzie się 9 grudnia 2021 roku. Przekazywana będzie na żywo z Microsoft Theater w Los Angeles od godziny 2:00 polskiego czasu. Być może dla polskich graczy jest to dość nietypowa godzina, jednak możecie liczyć na dokładne relacje z tego wydarzenia.

Źródło: epicgames.com

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Pawel23021990
    0
    Ja czekam na diabo 4 :)