Gry

Torchlight III jest bliżej niż myślisz. Jest tuż, tuż

przeczytasz w 1 min.

Wiemy już, kiedy powróci „kolorowe Diablo”. Premiera Torchlight III jest bliżej niż można by się spodziewać – firma Perfect World podzieliła się oficjalną datą.

Premiera Torchlight III już w październiku

Zapowiedź Torchlight III z początku tego roku wywołała lawinę pozytywnych komentarzy. Wiemy już, kiedy będziemy mogli to wszystko zweryfikować. Ekipa Echtra Games ogłosiła, że gra zadebiutuje już 13 października 2020 roku – na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Właśnie tego dnia wyjdzie z wczesnego dostępu na Steamie, gdzie… 

Niestety nie jest szczególnie ciepło oceniana. Jedynie co drugi gracz wystawia grze Torchlight III pozytywną opinię – druga połowa narzeka przede wszystkim na problemy z rozgrywką online oraz nie najlepsze wykonanie. Twórcy przekonują jednak, że uporali się z jednym i drugim, dzięki czemu efekt przedstawiony w przyszłym miesiącu ma być zadowalający… A może nawet coś więcej niż tylko to. 

Co nas czeka w Torchlight III? 

W Torchlight III trafimy do nowego, pełnego niebezpieczeństw świata. Jako czarodziej, robot, kowal lub strzelec wyruszymy w samotną podróż albo też przeżyjemy przygodę wraz ze znajomymi. Eksploracja, gromadzenie zasobów i ich wykorzystywanie, budowanie i modernizowanie fortu, zbieranie uzbrojenia oraz dynamiczna, a zarazem wymagająca walka to właśnie to, na czym spędzimy najwięcej czasu. 

Fabularnie „trójka” jest osadzona 100 lat po wydarzeniach przedstawionych w Torchlight II. Naszym zadaniem będzie zjednoczenie sił i uratowanie Novastrai, której grozi inwazja Netherima. Zainteresowani?

Źródło: Perfect World, informacja własna

Czytaj dalej o grach: 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Krypi
  1
  O Lubiłem tę grę (cz 1 i 2) wiec sprawdziłem na Steam:

  Torchlight III na Steam za 107,99zł ta gra, która jest oferowana w formie wczesnego dostępu, nie została jeszcze ukończona i do momentu pełnego wydania może ulec zmianom.
  • avatar
   zakius
   0
   to na pecetach czy na steamie?
   • avatar
    Ziomboy451
    0
    Już pisałem pod starym postem odnośnie T3. Mam nadzieję, że gra będzie lepsza od 2 względem mechaniki i możliwości oraz będzie trzymała klimat 1. Nie powinno być trudno przebić diablo 3, w które zaznaczam grałem dobre 12 sezonów. Jednak Poe to raczej jest orzech nie do zgryzienia. No i na rynku jest jeszcze grim dawn. Mocna konkurencja dla h&n slashy które chcą być wicej niż grą na 1 przejście. Trzymam kciuki, bo w torchlight bawiłem się dobrze. I mam nadzieję, że gra ukierunkuje się gdzieś pomiędzy te gry i znajdzie swoich nowych zwolenników, a nie starych fanów. Wolcen bardzo dobra gra i dość nietuzinkowy hnslash, a było mu ciężko. Nie wiem jak się ma teraz ta gra, jednak coś cicho o niej.
    • avatar
     mrocznysedes
     0
     Niech się tak nie spieszą bo jeszcze dwójki nie skończyłem. Choć trójkę już kupiłem. ;-)