Ciekawostki

W samochodach Tesla pojawi się wkrótce usługa Disney+

przeczytasz w 1 min.

O Disney+ mówi się ostatnio sporo. Usługa spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem i w tym kontekście nie powinno dziwić, że będzie się rozrastać. Także dzięki marce Tesla.

Disney+ zmierza do samochodów Tesla

Póki co usługa Disney+ dostępna jest w Stanach Zjednoczonych, gdzie zadebiutowała na początku listopada. Zainteresowani mogą korzystać z jej zasobów na wielu urządzeniach - komputerach, telewizorach Smart TV, konsolach czy smartfonach i tabletach. Lista zostanie poszerzona także o samochody Tesla.

Potwierdził to sam Elon Musk. Nie zdradził wprawdzie dokładnego terminu, ale zainteresowani nie będą musieli długo czekać. Sugeruje to użyty zwrot „wkrótce”.

Disney+ dołączy do Theater Mode

Korzystający z samochodów Tesla najwyraźniej chętnie korzystają Theater Mode, który został wprowadzony w aktualizacji V10. Daje on dostęp (dodajmy, że podczas postoju auta) między innymi do portali YouTube czy Netflix, dodanie kolejnych usług wydawało się kwestią czasu. Ciepłe przyjęcie Disney+ przez mieszkańców Stanów Zjednoczonych być może przyspieszyło ten proces.

Dla nas Disney+ pozostaje ciekawostką

Niezależnie od samochodu w garażu i wyposażenia salonu, dla nas Disney+ pozostaje ciekawostką. Zmieni się to, ale dopiero za pewien czas. 31 marca 2020 roku usługa Disney+ ma zadebiutować w Europie. Jest szansa, chociaż to jeszcze niepotwierdzone, iż termin ten dotyczy również Polski.

Źródło: Elon Musk, teslarati (foto)

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  nędzny spamer
  1
  Strona dla przegrywów internetowych www.bit.ly/SzukamDziewczyny
  • avatar
   nędzny spamer
   1
   Strona dla przegrywów internetowych na www.bit.ly/SzukamDziewczyny
   • avatar
    Torrentowy Pirat
    0
    Kolejny sponsor. A bogatemu (Disneyowi) jakżeby tu nie odmówić?