Gry komputerowe

Polska strzelanka dostanie dopalacze od NVIDII

przeczytasz w 1 min.

Witchfire doczekał się nowego materiału wideo z fragmentami rozgrywki. Tym razem to coś nie od samych twórców, ale od firmy NVIDIA.

Witchfire z NVIDIA DLSS 3

Ekipę The Astronauts spora część z Was powinna kojarzyć, to ona stoi za bardzo udaną przygodówką Zaginięcie Ethana Cartera. W przypadku Witchfire czeka nas spora zmiana, gra zapowiadana jest jako rasowa strzelanka, do tego w mrocznych klimatach dark fantasy. Cakiem sporo już o niej powiedziano, od początku zapewniano też o oprawie graficznej na wysokim poziomie.

Czy po kilku latach od pierwszych materiałów to wciąż aktualne? Ostatecznie będzie można to zweryfikować w momencie, w którym gra w końcu zostanie oddana w nasze ręce. Póki co zostają nowe ujęcie z rozgrywki. Tym razem zaprezentowała je firma NVIDIA, a skoro tak, to możecie domyślać się, na czym się skupiono. Na technologiach, które rozwija i dorzuci także do Witchfire. Przede wszystkim ray tracing oraz DLSS 3.

Witchfire gameplay

Kiedy premiera Witchfire?

Oczekiwanie na Witchfire dość mocno się przeciąga. Ostatnio o dacie premiery twórcy wspomnieli w październiku ogłaszając, że zdecydowali się na opóźnienie do początku 2023 roku. Nadal nie zdecydowano się jednak tego doprecyzować.

Witchfire powstaje z myślą o PC. Na początku ma być dostępne w ramach programu Early Access na platformie Epic Games Store.

Źródło:NVIDIA GeForce

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bazyliszek
  12
  Czy tylko ja mam takie wrażenie, że przez ilość efektów świetlnych i ich rozmiar, gra robi się mało przejrzysta?
  • avatar
   studionti
   3
   Painkiller 2.
   • avatar
    solomoniks
    1
    Polski DooM?