Gry komputerowe

World of Warships pozwoli stanąć za sterami legendarnych okrętów

przeczytasz w 1 min.

Studio Wargaming opublikowało drugi odcinek z serii pamiętników twórców. Tym razem skoncentrowano się na klasach okrętów.

World of Warships działo

Studio Wargaming dąży do tego, by oferować graczom sieciowe potyczki zarówno na lądzie (World of Tanks), w powietrzu (World of Warplanes), jak i na wodach mórz i oceanów (World of Warships). To właśnie na tej ostatniej koncentrują się twórcy w swoich najnowszych pamiętnikach deweloperów. 

Pierwsza część pamiętników została opublikowana pod koniec maja. Poznaliśmy wtedy ogólną charakterystykę okrętów, jak również dowiedzieliśmy się co nieco o zasadach rozgrywki. Tym razem panowie z Wargaming postanowili opowiedzieć coś więcej na temat samych okrętów.

Do dyspozycji graczy w World of Warships oddane zostaną lotniskowce, okręty-olbrzymy, ciężkie krążowniki oraz lekkie niszczyciele - wszystkie z zachowaniem historycznej autentyczności. W nowych pamiętnikach twórców szczegółowo omawiane są poszczególne klasy jednostek występujących w grze, ich zależności względem siebie, jak również mocne i słaby strony.

Odpowiednie zbalansowanie jednostek sprawiać ma, że bitwy będą zacięte, a my – oficerowie – będziemy musieli skupić się nie tylko na walce, ale i na strategii. Oddajmy jednak głos tym, którzy o World of Warships wiedzą najwięcej:

Źródło: Wargaming

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  samolotowa czesc nie bardzo im wyszła. Poczekajmy i zobaczmy. Mam nadzieje ze bedzie jakis wczesniejszy dostep, albo beta.
  • avatar
   Tyskie89
   3
   Naeet brzmi dosc ciekawie
   • avatar
    MarTum
    1
    Czekam !!!!!!!!!!!!
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     No nie, kolejny world of gówno...
     • avatar
      Ragnar Lothbrok
      0
      No nareszcie
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Jeśli będzie wyglądać i działać jak WoT, to będzie to porażka. No i ten matchmaking, pewnie drewniane łódki będą walczyć przeciwko największym niszczycielom.
       • avatar
        RafiXll
        -3
        hahahaah kolejny gniot wał gej mig...
        • avatar
         lysycoprobo
         -4
         World of Tanks to badziewie konkretne nie wiem co ci wszyscy ludzie którzy grają w tą nudną idiotyczną grę widzą w niej moim zdaniem grają w nią typowi lamerzy dobra teraz dawać minusy
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          moim zdaniem lepszą grą od World of Tanks , World of Warplanes , World of Warships jest war thunder tylko brakuje w nim statków ale mają się pojawić za jakiś czas
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Pytanie do devsów: czy spot system zostawiacie z tenków? Bo jeśli tak, to ma szanse wyjść z tego najśmieszniejsza gra roku.