Gry komputerowe

World of Warships pozwoli stanąć za sterami legendarnych okrętów

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
19 komentarzy Dyskutuj z nami

Studio Wargaming opublikowało drugi odcinek z serii pamiętników twórców. Tym razem skoncentrowano się na klasach okrętów.

World of Warships działo

Studio Wargaming dąży do tego, by oferować graczom sieciowe potyczki zarówno na lądzie (World of Tanks), w powietrzu (World of Warplanes), jak i na wodach mórz i oceanów (World of Warships). To właśnie na tej ostatniej koncentrują się twórcy w swoich najnowszych pamiętnikach deweloperów. 

Pierwsza część pamiętników została opublikowana pod koniec maja. Poznaliśmy wtedy ogólną charakterystykę okrętów, jak również dowiedzieliśmy się co nieco o zasadach rozgrywki. Tym razem panowie z Wargaming postanowili opowiedzieć coś więcej na temat samych okrętów.

Do dyspozycji graczy w World of Warships oddane zostaną lotniskowce, okręty-olbrzymy, ciężkie krążowniki oraz lekkie niszczyciele - wszystkie z zachowaniem historycznej autentyczności. W nowych pamiętnikach twórców szczegółowo omawiane są poszczególne klasy jednostek występujących w grze, ich zależności względem siebie, jak również mocne i słaby strony.

Odpowiednie zbalansowanie jednostek sprawiać ma, że bitwy będą zacięte, a my – oficerowie – będziemy musieli skupić się nie tylko na walce, ale i na strategii. Oddajmy jednak głos tym, którzy o World of Warships wiedzą najwięcej:

Źródło: Wargaming

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  samolotowa czesc nie bardzo im wyszła. Poczekajmy i zobaczmy. Mam nadzieje ze bedzie jakis wczesniejszy dostep, albo beta.
 • avatar
  Tyskie89
  3
  Naeet brzmi dosc ciekawie
 • avatar
  MarTum
  1
  Czekam !!!!!!!!!!!!
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  No nie, kolejny world of gówno...
 • avatar
  Ragnar Lothbrok
  0
  No nareszcie
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Jeśli będzie wyglądać i działać jak WoT, to będzie to porażka. No i ten matchmaking, pewnie drewniane łódki będą walczyć przeciwko największym niszczycielom.
 • avatar
  RafiXll
  -3
  hahahaah kolejny gniot wał gej mig...
 • avatar
  lysycoprobo
  -4
  World of Tanks to badziewie konkretne nie wiem co ci wszyscy ludzie którzy grają w tą nudną idiotyczną grę widzą w niej moim zdaniem grają w nią typowi lamerzy dobra teraz dawać minusy
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  moim zdaniem lepszą grą od World of Tanks , World of Warplanes , World of Warships jest war thunder tylko brakuje w nim statków ale mają się pojawić za jakiś czas
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Pytanie do devsów: czy spot system zostawiacie z tenków? Bo jeśli tak, to ma szanse wyjść z tego najśmieszniejsza gra roku.