Gry

FIFA 22 do sprawdzenia już dziś, ale nie dla wszystkich

przeczytasz w 2 min.

Wprawdzie do premiery jeszcze ponad tydzień, ale niektórzy mogą przystąpić do zmagań w FIFA 22 już dziś. I nie chodzi tu wyłącznie o uprzywilejowanych youtuberów.

FIFA 22 udostępniona abonentom EA Play

Kiedyś wersje demo były bardzo popularne, od kilku lat mamy jednak do czynienia z trendem ich wygaszania, w skutek czego pojawiają się już tylko sporadycznie. Nawet w przypadku serii FIFA, gdzie EA dość długo pozostawało wierne tradycji. Wszystko wskazuje na to, że FIFA 22 podzieli los poprzedniczki w tej kwestii.

Jest jednak sposób na sprawdzenie gry przed premierą. Wersja próbna właśnie dziś trafia do usługi EA Play. Ta jest dostępna na PC, a także konsolach Xbox oraz PlayStation obecnej i poprzedniej generacji. Warto też przypomnieć, że od roku wchodzi w skład Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass na PC. Grono potencjalnych odbiorców jest tu zatem całkiem spore. Nie ma ograniczenia co do zawartości, ale jest jeśli chodzi o czas. Grę można testować przez maksymalnie 10 godzin.

Można też skorzystać z przedsprzedaży

EA za pośrednictwem wcześniejszego dostępu do zabawy zachęca też do zakupu gry w przedsprzedaży. Gracz decydujący się na to może liczyć na możliwość wybiegnięcia na wirtualne stadiony 4 dni przed premierą.

Tutaj nie będzie już ograniczeń, ale trzeba dodać, że taki bonus daje wyłącznie Edycja Ultimate.

Tak przy okazji - w FIFA 22 będzie czego posłuchać

A skoro jesteśmy już przy najnowszej odsłonie tej popularnej serii, wspomnijmy o podanych przez EA informacjach na temat ścieżki dźwiękowej. Okazuje się bowiem, że FIFA 22 zapewni najbardziej obszerny soundtrack w historii cyklu. Ma składać się z aż 122 utworów. Nie zabraknie znanych wykonawców, pojawią się między innymi Swedish House Mafia czy DJ Snake.

Pełna wersja gry FIFA 22 zadebiutuje 1 października.

Źródło: twitter: @EASPORTSFIFA

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bruner
  1
  I to jest biznes tutaj pocieniowac tu dmuchnąć tam chuchnąć podpicowac i chlast .. . kolejny numerek 22 ... notabene wydaje mi sie ze oni juz mają ze dwie następne wersje fify w szufladach gotowe tylko miejsce na wpisanie nazwisk do składów druzyn zostawili :D
  • avatar
   kitamo
   0
   Ogolnie jest roznica troche w oprawie graficznej w stosunku do 21 ale najwieksza chyba w motion capture. WIdac po sposobie poruszania się danego zawodnika ze troche tu poprawili i ruchy jest bardzo realistyczny podczas prowadzenia piłki.
   Oczywiscie najwiecej widac podczas powtórki a nie realnej rozgrywki ale jest poprawa.
   Czy to odwzorowanie wymagało takiej mocy CPU ze na PC zdecydowano sie pominąc ten element silnika to dowiemy sie pewnie za rok.
   Dla konsolowców jest to bodziec do przesiadki - dla pecetowców mysle ze do pominięcia.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login