Słuchawki

Zatrać się - oto słuchawki Teufel Real Blue

przeczytasz w 2 min.

Teufel Real Blue i Real Blue NC to słuchawki, które przenoszą cię w inny wymiar i jeśli tylko tego chcesz, to nic ci tego nie zakłóci.

Teufel Real Blue: wokółuszne słuchawki Bluetooth jakości HD

Są lekkie, mają miękkie i wentylowane nauszniki, działają do 55 godzin między ładowaniami i – przede wszystkim – oferują jakość dźwięku na poziomie płyty CD. Takie są nowe słuchawki wokółuszne marki Teufel: Real Blue i Real Blue NC. Producent wyposażył je w duże przetworniki HD i moduł Bluetooth 5.0 z aptX i AAC. Technologia Qualcomm cVc sprawia z kolei, że równie wysoką jakość można osiągnąć podczas połączeń telefonicznych i przez komunikatory online. 

Teufel Real Blue słuchawki

Obydwa te modele mają konstrukcję zamkniętą, ale Real Blue NC pozwala w pełni odciąć się od hałasu z otoczenia. Pozwala na to hybrydowa technologia redukcji szumów: Active Noise Cancelling. Działa to tak, że mikrofony z zewnątrz wychwytują niepożądane dźwięki, a następnie generowana jest redukująca je odwrotna dla nich częstotliwość, dzięki czemu stają się niesłyszalne dla uszu. Nic więc nie zakłóca odsłuchu, nawet przy ruchliwej drodze czy pośrodku centrum handlowego. 

W razie, gdyby trzeba było usłyszeć to, co dzieje się na zewnątrz, wcale nie trzeba zdejmować słuchawek. Wystarczy aktywować Tryb Transparentny. Można to zrobić, wykorzystując przycisk na prawej słuchawce. Za jego pomocą uruchomisz również asystenta głosowego, odbierzesz lub odrzucisz połączenie telefoniczne oraz obsłużysz sterowanie odtwarzaniem muzyki. Wygoda sterowania ma być więc równie wysoka, co wygoda noszenia. 

Teufel Real Blue wygląd

Ile kosztują słuchawki Teufel Real Blue i Real Blue NC?

Nowe słuchawki są już dostępne w sprzedaży: Teufel Real Blue kosztują 799 zł, a za Teufel Real Blue NC zapłacisz 1099 zł (albo o 150 zł mniej, jeśli skorzystasz z kodu promocyjnego ze strony producenta). W jednym i drugim przypadku masz do wyboru trzy warianty kolorystyczne: Pearl White, Night Black i Steel Blue. A jeśli wolisz całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne, to nie tak dawno do sklepów trafiły także Teufel Real Blue TWS

Źródło: Teufel

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Virtus
  6
  Obrazki pokazują, że to tylko dla murzynów.
  • avatar
   pawluto
   4
   Brzydkie kobylaste i na dodatek rasistowska reklama ( nie dla białaych...) :)
   • avatar
    piccardo
    0
    Kupiłbym coś do headsetu vr i do samolotu ale musiały by być lekkie długo trzymać i mieć bardzo dobrą jakość dźwięku, a cena nie może zabijać, ktoś coś ?
    • avatar
     Logic007
     0
     Osobiście to polecam słuchawki PX7, jeżeli ktoś chce jakości nie z tej ziemi. Teraz na promce jest sporo, zamawiałem sam parę dni temu z top hifi. Jest nieźle, takie ANC że nic nie słuchać, pełna koncentracja!
     • avatar
      Karolten
      0
      Ja w podobnym budżecie wybrałbym pewnie Philipsa TAH8506BK - to następca bardzo udanego modelu. Są bardzo wygodne i mają przyjemne dla ucha audio.