Oprogramowanie

Aktualizacje Google Chrome i Chrome OS wstrzymane [AKT. wznowione]

przeczytasz w 1 min.

Google wstrzymało nadchodzące wydania przeglądarki Chrome i systemu Chrome OS. Wszystko przez zmienione harmonogramy pracy.

Aktualizacja: Google ogłosiło wznowienie aktualizacji. Wydawane będą według nowego harmonogramu, który jest dostępny tutaj. Chrome 82 w ogóle się nie pojawi, zostanie wypuszczona wersja 81, 83 i 84. Programiści zwracają największą uwagę na stabilność, bezpieczeństwo oraz niezawodność Chrome i Chrome OS.

Zawieszenie aktualizacji Google Chrome i Chrome OS

Epidemia bardzo mocno wpływa na każdy aspekt naszego życia. Wiele firm opóźnia premiery najnowszych produktów lub zmniejsza ilość wykonywanych usług. Google nie jest wyjątkiem i ogłosiło na swoim blogu tymczasowe wstrzymanie aktualizacji Google Chrome i Chrome OS. Zatem na nowości przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Firma jednak zaznaczyła, że bezpieczeństwo użytkowników traktuje priorytetowo i nadal będą wydawane poprawki związane z bezpieczeństwem, które zostaną uwzględnione w Chrome 80.

Chrome otrzymuje aktualizacje co około sześć tygodni. Pierwszy raz od kilku lat to się zmieni. Na razie nie wiadomo jak długo zostaniemy bez aktualizacji. Google o wszelkich zmianach będzie informować na bieżąco.

Koronawirus spowodował już zamknięcie fabryk, ograniczenia na IEM 2020, przełożenie Pyrkonu i odwołanie wielu wydarzeń. Zamknięto sklepy stacjonarne i jesteśmy zachęcani do robienia zakupów przez internet. Wielu pracowników musiało przejść na pracę zdalną i maksymalnie ograniczyć wychodzenie z domu. W nadchodzących dniach zapewne możemy spodziewać się kolejnych niedogodności.

Źródło: Google, Android Police

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!