Gry komputerowe

inFamous 3

przeczytasz w 1 min.
  • Producent: Suker Punch
  • Wydawca: Sony Computer Entertainment
  • Premiera: ???

Wydane na początku czerwca inFamous 2  wniosło do zapoczątkowanej w 2009 roku serii sporo nowości, jak np. bardziej klimatyczne i rozległe miasto (wzorowane na Nowym Orleanie), przemyślany i ciekawszy scenariusz, a także edytor misji. Popularny na PlayStation 3 tytuł z rodziny gier akcji nie trafił niestety na nasze poczciwe „blaszaki” i nie zapowiada się, aby Sony chciało w kolejnej odsłonie inFamous dołączyć do wersji na PS3 grę na PC. Informację tę potwierdził jakiś czas temu serwis Gamasutra.

inFamous

O pracach nad „trójką” wiadomo już właściwie od kwietnia, natomiast po czerwcowej premierze inFamous 2, na stronie Suker Punch pojawiało się ogłoszenie o pracę dla chętnych do wzięcia udziału w nowym projekcie. Goście z Suker Punch poszukiwali m.in. starszego projektanta, dyrektora artystycznego i głównego dźwiękowca.  Jeśli ktoś czuje się na siłach i ma wrażenie, że podoła każdemu zadaniu, może jeszcze uderzyć do ekipy deweloperskiej ze swoim CV.

inFamous

Jak sugeruje David Jenkins z serwisu Metro, poszukiwania tak ważnych person może oznaczać, że Suker Punch będzie pracować nad dwoma projektami jednocześnie. Wiadomo na pewno, że studio deweloperskie nie pracuje nad inną firmowaną przez siebie grą pt. Sly Racoon. 

Czyżby Suker Punch szykowało dwa niezależne zespoły? Być może chodzi o zupełnie nowy projekt, którymi SP na razie nie chce się chwalić. To oczywiście tylko domysły, podobnie jak listy życzeń odnośnie trzeciego „niesławnego”, które można znaleźć choćby na gameinformerze. Tymczasem pozostaje czekać na jakiś ruch ze strony ekipy deweloperskiej lub wydawcy.