Gry PlayStation 4

Concrete Genie - cudna przygodówka na zwiastunie (i z datą premiery)

przeczytasz w 1 min.

Na kanale PlayStation opublikowany został nowy zwiastun świetnie zapowiadającej się i pięknej przygodówki Concrete Genie. Zdradza on przy okazji, kiedy odbędzie się premiera tego tytułu.

W Concrete Genie poznajemy Asha – samotnego chłopaka, który w pewnym momencie odkrywa, że jest w stanie ożywiać własne obrazy, a w tym zaś odnajduje sposób na ocalenie swojego małego, rybackiego miasteczka. Nowy zwiastun wyraźnie pokazuje, że to może być jedna z najlepszych gier na PS4 w tym roku, ...a na pewno jedna z najpiękniejszych.

Gra Concrete Genie zmierza wyłącznie na PlayStaion 4. Zwiastun (który możecie obejrzeć poniżej) zdradza, że premiera odbędzie się 8 października 2019 roku, a więc nie będziemy musieli czekać jakoś szczególnie długo.

Concrete Genie - zwiastun gry z datą premiery:

Jeśli dobrze przyjrzeliście się okładce, to zauważyliście pewnie, że gra będzie kompatybilna z goglami PlayStation VR. Konkretnie będzie można bawić się w dwóch trybach: wyzwań oraz swobodnym. 

Dodajmy, że oficjalnie wystartowała już przedsprzedaż gry Concrete Genie. Ci, którzy się na nią zdecydują, otrzymają zestaw awatarów oraz specjalny motyw. Oprócz edycji standardowej dostępna jest także wersja Digital Deluxe z cyfrowym artbookiem, pełną ścieżką dźwiękową oraz dodatkowymi narzędziami.

Concrete Genie screen

A jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda sama rozgrywka w grze Concrete Genie, to może was zainteresować inny materiał wideo. Otóż na kanale VG247 pojawił się 10-minutowy gameplay. Oto on…

Concrete Genie - gameplay:

Źródło: PlayStation

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Kenjiro
    1
    No, no, motyw z rysowaniem przepiękny, szkoda, że tylko Playstation...