• benchmark.pl
 • Gry
 • Halo Infinite już nie jest memem. No i ma coś dla samotnych strzelców
Gry

Halo Infinite już nie jest memem. No i ma coś dla samotnych strzelców

przeczytasz w 2 min.

Oczekiwanie na premierę Halo Infinite mocno się przeciąga. Są jednak wyraźne oznaki, że w tym przypadku dodatkowy czas na prace został przez twórców wykorzystany jak należy.

Kampania Halo Infinite na nowych materiałach wideo

Nie trzeba być nałogowym graczem aby dostrzec, że od pewnego czasu twórcy i wydawcy celują w produkcje nastawione na zmagania wieloosobowe. W strzelankach coraz częściej brakuje kampanii i to nawet tam, gdzie teoretycznie wydają się dobrze pasować, np. w Battlefield 2042. W przypadku Halo Infinite mieliśmy ją jednak otrzymać i nic od pierwszych zapowiedzi nie uległo w tej kwestii zmianie.

Najnowsze materiały wideo opublikowane przez Microsoft skupiają się właśnie na tym trybie rozgrywki. I wypada przyznać, że prezentują się naprawdę dobrze kontynuując pozytywny trend, o którym wspominaliśmy kilka tygodni temu. Ba, pamiętający fragmenty rozgrywki pokazywane w zeszłym roku być może użyją jeszcze mocniejszych komplementów.

Halo Infinite nabrało pożądanych kształtów

I te komplementy naprawdę nie muszą być przesadzone. W połowie zeszłego roku oprawa graficzna Halo Infinite była mocno krytykowana. Niestety sami twórcy dali ku temu solidne podstawy. Potrafili jednak przyznać się do błędów i zdecydowali się na znaczące opóźnienie premiery. Gra miała być przecież dostępna na okoliczność wprowadzenia do sprzedaży konsoli Xbox Series X, a wciąż na nią czekamy.

Progres jest jednak widoczny. Jeśli powyższe materiały kogoś o tym nie przekonują, warto rzucić okiem na jeszcze jeden. To zestawienie pokazujące podobne sceny i ich wygląd w zeszłym roku oraz obecnie.

Kiedy premiera Halo Infinite?

Przypominamy, że Halo Infinite pojawi się 8 grudnia. Nowe przygody Master Chiefa mają być dostępne w polskiej werji językowej, na PC, Xbox Series X i Xbox Series S. Także w ramach usługi Xbox Game Pass. Poza kampanią pojawi się tu także multiplayer i to w formule free-to-play.

Źródło: xbox, ElAnalistaDeBits, @HaloPOL

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MrRadeonXT
  2
  nigdy przenigdy nie grałęm w żadne halo? czy żeby zagrać w tą trzeba mieć jakąś wiedze na temat poprzednich części ?
  • avatar
   UglierOrlock
   1
   grafika nawet poprawiona wygląda jak z 2015 roku, ale nic oby tylko kampania była wciągająca.
   • avatar
    szymcio30
    0
    Halo Infinite to nie pierwsza i nie ostatnia gra ktora dala ciała, ale tutaj Microsoft wręcz się zarzekał, ze dostaniemy grę na miarę ich super mocnej konsoli. Co z tego wyszło wszyscy wiedza.