Filmy / seriale / VOD

Lokalizacja 2. sezonu The Last of Us wybrana! Przekona fanów gry?

przeczytasz w 1 min.

Lokalizacja 2. sezonu “The Last of Us” nie jest już dłużej tajemnicą. Czy twórcy pozostali wierni oryginałowi?

Lokalizacja 2. sezonu The Last of Us ujawniona!

Koniec sezonu 1. “The Last of Us” i zapowiedzi jego kontynuacji sprawiają, że zainteresowanie dalszymi losami Joela i Ellie nieustannie rośnie. W odpowiedzi na nie na jaw wychodzą coraz nowsze przecieki na temat kolejnych odsłon serii. Wiemy już, że w planach są co najmniej dwa nowe sezony, bazujące na grze “The Last of Us Part II”. Teraz podniesiono zaś kwestię, jaką jest lokalizacja 2. sezonu “The Last of Us”.

Podążając za relacją serwisu Deadline, sequel serialowego hitu HBO Max rozegra się w kanadyjskim Vancouver, co świadczy o ukierunkowaniu twórców na dochowanie wierności oryginałowi. Akcję tego ostatniego osadzono bowiem w pobliskim Seattle i okolicach. 

Przypomnijmy, że część 1. sezonu “The Last of Us” również kręcono w Kanadzie, w nie tak odległym Calgary. Wówczas ekipa produkcyjna musiała mierzyć się z wyzwaniem w postaci miejscowych mrozów, w konsekwencji przerwać zaś prace na planie na kilka tygodni. Pozostaje mieć nadzieję, że podobny scenariusz nie powtórzy się i tym razem. 

Kiedy premiera 2. sezonu The Last of Us?

2. sezon “The Last of Us” nie ma na tę chwilę oficjalnej daty premiery. Niewykluczone, że prace na planie wystartują jeszcze w tym roku. Zakładając taki bieg zdarzeń, rok zdjęć i kolejne pół roku postprodukcji, jako prawdopodobna data premiery 2. sezonu “The Last of Us” widnieje połowa 2025 roku. 

Źródło: Deadline, materiały prasowe

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  FranciszekBomba
  -8
  Nazywam się Franciszek Bomba. Jestem niezależnym kandydatem na posła sejmu polskiego a także na wybory prezydenckie w 2025 roku!
  Mój program wyborczy obejmuje budowę potężnego państwa polskiego i zmianę nazwy z Rzeczpospolitej polskiej na Imperium Polskie!!!
  Obiecuje budowę poterznej armii liczącej ponad milion żołnierzy, przebudowę wojsk powietrzno desantowych, pancernernyh, budowę nowoczesnych potężnych lotniskowców, super nowoczesnych samolotów bojowych s także najważniejsze budowę arsenału jądrowego skaldajacego się z 1000 głowic nukrearnyych!
  Głosując na mnie głosujesz na niezwyciężone Imperium Polskie które odepsze atak każdego państwa w tum innych potęg nuklearnych!
  Abym mogl zrealizować mój program wyborczy przekaz bitcoiny na oficjalny adres mojego waleta. Pozdrawiam Franciszek Bomba prezydent 2025!!!

  3FEvo9y8yUBwhNizN4SZEmUAKBrYWmQMFm
  • avatar
   Kasuja Wpisy Automatem
   0
   a jak tam gra? dalej robi z kompa farelkę? po tytule myślałem że już lada dzień wypuszczają DLC z nową lokalizacją do LoU, co by mnie totalnie zdziwiło wobec niedomagania podstawki. a to serial przecież :)