Gry

Oto co zobaczysz w sklepie szukając gry na PlayStation 5

przeczytasz w 1 min.

Sony jest póki co oszczędne w prezentowaniu gier na PlayStation 5. Zdecydowało się za to pokazać, jak będą wyglądać okładki gier na konsolę nowej generacji.

Tak będą wyglądać okładki gier na PlayStation 5

Dla niektórych pewnie mało interesująca nowina, ale wbrew pozorom jest jednak spore grono graczy, którzy zwracają na to uwagę. Trudno pokusić się o stwierdzenie sugerujące jakąkolwiek rewolucję. Sony zdecydowało się na ten sam schemat i (jedynie?) zmianę kolorów.

Zobrazowano to na przykładzie jednej z nielicznych gier, jakie do tej pory zapowiedziano na nową platformę, a mianowicie Spider-Man: Miles Morales. Wydaje się, że biel i czerń mogą być nawiązaniem do wyglądu samej konsoli PlayStation 5. Poniżej możecie zobaczyć box z PlayStation 5 i PlayStation 4.

PlayStation 5 okładka gry

Premiera PlayStation 5 pod koniec roku. Kiedy prezentacja gier?

PlayStation 5 zadebiutuje w wariantach podstawowym oraz Digital Edition. Premiera odbędzie się pod koniec roku, na dokładną datę cały czas czekamy. Podobnie jak na ujawnienie przez producenta cen.

Wielu graczy zaczyna niecierpliwić się również w związku z brakiem materiałów z nowych gier. Owszem, pierwszy pokaz gier na konsolę PlayStation 5 za nami, ale nie był on szczególnie obszerny i skupił się głównie na wspomnianym wyżej Spider-Man: Miles Morales, Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7 czy dobrze znanym GTA 5. Teraz trzeba oglądać się już nie tyle na Sony co innych producentów, którzy będą wychodzili z własną inicjatywą. W najbliższym czasie, 12 lipca odbędzie się Ubisoft Forward, na którym powinniśmy zobaczyć Assassin’s Creed Valhalla i Watch Dogs: Legion.

Źródło: Sony

Warto zobaczyć również:

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  CyberdyneSystems
  4
  Pudełko jest takie samo jak było a jedynie okładka z niebieskiego paska u góry zmieniła kolor na biały i oczywiście sygnaturę z PS4 na PS5 więc gdyby zostali przy starym designu z niebieskim paskiem też by to dobrze wyglądało.Taki news zapchaj-dziura a konkretów interesujących ludzi dalej brak,cóż zanim dowiemy się czegoś więcej niestety musimy przebrnąć przez kupkę takich wiadomości.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Jakieś takie rasistowskie? Że białe znowu lepsze?
   • avatar
    gameforever
    -1
    dla mnie to mogą dawać te gry w kopertach, patrząc na to jak wygląda i jak fajnie się gra w Spidermana na Ps4, to sorry ale na PS5 biorę w ciemno i może być nawet w kopercie
    • avatar
     szczupak90
     0
     Amazing... No nie wysilili się panowie graficy. Ciekaw jestem ile środków poszło na opracowanie tego rewolucyjnego pudełka.
     • avatar
      Witalis
      0
      Gry na PS2/PS3 były na czarnym pasku - napisy białe; PS4 niebieski pasek - napisy białe a PS5 Biały pasek napisy czarne... Obstawiam że na PS6 będą niebieskie napisy na białym pasku :-)
      • avatar
       kitamo
       0
       Juz cena z napędem potwierdzona u dystrybutora :) bedzie bardz ociekawa i atrakcyjna. Duzo ponizej tego co oczekiwalem.