Filmy / seriale / VOD

Wszystkie sekrety ze świata Elona Muska, już wkrótce znajdziecie w internecie

przeczytasz w 1 min.

Elon Musk to najsłynniejszy i najbardziej medialny multimiliarder naszych czasów. Jak wyglądała jego wędrówka do wielkości? Jak powstały wielkie firmy, których jest ojcem? Dowiecie się 5 stycznia na Viaplay.

Elon Musk, jakiego każdy zna

Kto nie słyszał nigdy w życiu nazwiska Elona Muska, ten zapewne żyje sobie szczęśliwy pod swoim kamieniem. Inżynier, prezes, milioner a w końcu multimiliarder i Człowiek Roku 2021 według magazynu TIME. Człowiek, o którym mówi się jako o technologicznym proroku naszych czasów, mającym ambicję spędzić swoją emeryturę na Marsie.

Ile razy już pisaliśmy o Elonie na łamach benchmarka? Cóż, wielokrotnie... zwłaszcza w ostatnim burzliwym dla niego okresie. Wspominaliśmy o jego próbach dobrania się nam do mózgów przy użyciu Neuralinka. Jego Starlinkach wspomagających broniącą się Ukrainę. O szaleństwach produkowanych przez Boring Company, kiedy akurat nie zajmuje się wierceniem dziur. Aż po spór w Tesli i niechęć Muska do dyrektorowania już gdziekolwiek. W końcu o ankiecie, która pokazała, że ludzie nie widzą Elona jako CEO Twittera. A to wszystko tylko ostatnie miesiące. Teraz dzięki serii dokumentów od Viaplay poznacie więcej szczegółów z życia multimiliardera.

Młody Elon MuskMłody Elon Musk

„The Elon Musk Show" - tylko na Viaplay już od 5 stycznia

W trzech odcinkach seria stworzona na zlecenie platformy streamingowej Viaplay opowie nam historię życia Elona Muska i zdradzi nam jego sekrety. Relacje rodzinne, wzloty i upadki, w końcu powstanie takich gigantycznych przedsięwzięć jak PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink czy Boring Company.  W produkcji usłyszymy wypowiedzi bliskich mu osób, ale też rywali, poznamy też intymne szczegóły z życia człowieka, któremu chyba najbliżej jest dziś do bycia rzeczywistym Tonym Starkiem. 

THE ELON MUSK SHOW

Jako się rzekło, serial będzie można zobaczyć od 5 stycznia na platformie Viaplay. Jeśli nie masz jeszcze tam konta, a serial cię ciekawi, to możesz zdobyć je tutaj.

Źródło: informacja prasowa 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  que_pasa
  3
  Z tonym starkiem to on ma tyle wspólnego, że oboje są fikcyjnymi wizjonerami ale to się dotyczy w zasadzie wszystkich miliarderów tego świata. W całej tej swojej mani wielkości wszyscy oni cierpią na coś co ja nazywam kompleksem Einsteina. Mimo całego bogactwa za 500 lat nikt o nich nie będzie pamiętał, za to Einsteina będzie znał i rozpozna na zdjęciu każdy (w miejsce Einsteina jak ktoś woli niech wstawi sobie np Pitagorasa). Odejdą oni na końcu w zapomnienie tak jak każdy z nas. Oczywiście życzę elonowi epokowego odkrycia ale nie uda mu się to robiąc burdel na Twitterze.
  • avatar
   Yetii
   2
   Kiedyś takie osoby nazywano hosztaplerami i większość z nich trafiała za kraty. Ale czasy się zmieniły.
   • avatar
    Kasuja Wpisy Automatem
    0
    w zasadzie to Elon mnie nie interesuje. Za to jestem bardzo zainteresowany aby Elon kupuj fejsbóka, tik taka i takie tam :) twejtera już kupił, i to co się dzieje bardzo mnie cieszy :)