Gry

Just Cause 2

przeczytasz w 1 min.

Wymagania
wiekowe:
18
Producent: Avalanche Studios
Wydawca:Square Enix/ Eidos
Platforma:PC/ Xbox 360/Playstation3
Gatunek:przygodowa gra akcji
Premiera PL:26 marca 2010 r.

Najnowsza produkcja Avalanche Studios z pewnością nie zapisze się na kartach historii elektronicznej rozrywki jako przygodowa gra akcji wszechczasów. Nie mam jednak żadnych wątpliwości co do tego, że Just Cause 2 zadowoli niemal każdego fana niesamowicie dynamicznej, bezstresowej i nieskrępowanej rozgrywki. Druga odsłona hitu sprzed 4 lat jest po prostu ciekawsza, bardziej przebojowa i spektakularna graficznie.

Teraz, gdy produkcja ukazała się już na rynku, wiemy także, że kryje w sobie nieprzebrane wręcz pokłady grywalności. A wszystko dzięki świetnej oprawie wizualnej i niecodziennym rozwiązaniom, które realizm traktują nieco z przymrużeniem oka. Liczy się przecież tylko frajda z gry.

W Just Cause 2 odwiedzimy tropikalną wyspę Panau. Twórcy gry chwalą się olbrzymim, bo liczącym prawie 1000 km kwadratowych i bardzo zróżnicowanym terenem, na którym będziemy siać chaos i zniszczenie.  Bo to właśnie od totalnej demolki zależą nasze dalsze postępy w grze. Gwałtowne skoki adrenaliny gwarantowane!

Eksploracje wyspy ułatwi nam spadochron i osławiona już linka z hakiem, która znajdzie również inne zastosowania. Jakie? Tego i innych rzeczy możecie dowiedzieć się oglądając zamieszczony poniżej zwiastun filmowy Just Cause 2. Wszystkich zainteresowanych tą produkcją zachęcamy do zapoznania się z naszymi pierwszymi wrażeniami.