Gry

Mafia 2

przeczytasz w 1 min.
Wymagania
wiekowe:
18
Producent: Illusion Softworks
Wydawca:2K Games
Platforma:PC/ Xbox 360/ Playstation 3
Gatunek:przygodowa gra akcji
Przewidywana data premiery:wrzesień/październik 2010 r.

Mafia 2 to jedna z tych produkcji, na które czekamy z wypiekami na twarzy pomimo kolejnych opóźnień premiery. Wielokrotnie przekładany debiut nie spowodował tu - o dziwo - utraty zainteresowania graczy tą arcyciekawie zapowiadającą się produkcją. Niewątpliwie świadczy to o wielkim kredycie zaufania, jakim gracze obdarzyli twórców Mafii. Czy słusznie? Tego dowiemy się niebawem.

Sądząc jednak po najnowszych doniesieniach zagranicznych mediów, druga odsłona hitu z 2002 roku prezentuje się tak dobrze jak to tylko możliwe. Olbrzymie, pełne szczegółów miasto, bardzo rozbudowana fabuła, wysoki poziom sztucznej inteligencji przeciwników i naszych kompanów oraz znakomity system rozgrywki zapewnią ponoć co najmniej kilkanaście godzin emocjonującej zabawy.

Twórcy gry cały czas doszlifowują swoją produkcję wprowadzając doń dodatkowe elementy mające uatrakcyjnić czas spędzony w Empire City. To imponujące miasto stanie się wkrótce areną walk pomiędzy konkurującymi ze sobą organizacjami przestępczymi.

Na szczególną uwagę zasługuje oprawa graficzna Mafii 2, która pomimo upływu czasu nadal prezentuje się całkiem okazale. Może nie robi już takiego wrażenia co podczas pierwszych prezentacji gry, ale z pewnością nie ustępuje pola podobnym do niej produkcjom. Wierzymy, że finalny produkt okaże się tak wyjątkowy, że totalnie zakasuje całą dotychczasową konkurencję!