Gry

Need for Speed: Hot Pursuit

przeczytasz w 1 min.
Producent:Criterion Studios 
Wydawca:Electronic Arts
Platformy:Xbox 360/ Playstation 3/ PC
Przewidywana data premiery:19 listopada 2010 r. (Europa)

Zapowiedź kolejnej odsłony lekko podupadającej już serii Need for Speed była jedną z najważniejszych wiadomości tegorocznego E3. I bynajmniej nie ze względu na nadal popularną markę, ale z uwagi na producenta gry. Twórcami nowego Hot Pursuit, bo taki podtytuł nosi kolejna część Need for Speed, okazało się niezwykle utalentowane studio Criterion Games. Zespół ten odpowiedzialny  jest za sukces serii Burnout i niesłabnące powodzenie ostatniej jej odsłony – widowiskowego Burnout Paradise.

Wybór tego właśnie studia do stworzenia nowego Need for Speeda już wcześniej wydawał się świetnym sposobem na przywrócenie serii zapomnianej już chwały. Co zatem czeka nas w Hot Pursuit? Z pewnością powrót do korzeni cyklu, czyli dynamicznych i pełnych emocji pościgów samochodowych, w których liczy się przede wszystkim dobra zabawa.

Nowa gra oferować ma szybką i efektowną rozgrywkę, świetną oprawę audiowizualną i to, co tygrysy lubią najbardziej - nieźle wyposażony garaż, w którym znajdą się auta pokroju słynnego Buggati Veyrona. Czeka nas również sporo nowości. Jedną z nich jest autolog, który dostarcza informacji o świecie gry, o tym co się już wydarzyło i być może o tym co się dopiero wydarzy. Tu też znajdziemy najlepsze wyniki znajomych, które w każdej chwili będziemy mogli próbować pobić. Rozwiązanie to stanowi rozwinięcie tego, co widzieliśmy już w Burnout Paradise .Czy się sprawdzi? Zobaczymy już w listopadzie. Jak na razie Need for Speed: Hot Pursuit zapowiada się doskonale.