Gry

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D

przeczytasz w 1 min.
Producent:Producent: Kojima Production 
Wydawca:Konami
Platformy:Nintendo 3DS
Przewidywana data premiery:nieznana

Jedna z najlepszych odsłon serii Metal Gear Solid powraca i to w wyjątkowej, przenośnej edycji. Co więcej, będzie to pierwsza część cyklu, w której będziemy mogli podziwiać niezwykłą technologię 3D niewymagającą posiadania ani specjalnych okularów, ani żadnych dodatkowych urządzeń. Nowy Snake Eater powstaje bowiem jedynie na nową konsole Nintendo 3DS.

Z ujawnionych dotąd informacji jednoznacznie wynika, że produkcja będzie pełnoprawnym remake’iem gry z 2004 roku, która trafiła jak dotąd wyłącznie na konsole PlayStation 2. Jedyną, acz jak potężną różnicą będzie dodanie wizualnego efektu trójwymiarowości. I choć trudno to pokazać, o czym na konferencji Nintendo mówił zresztą szef jej amerykańskiego oddziału, Reggie Fils-Aime, próbkę możliwości tego niezwykłego rozwiązania możecie zobaczyć na przedstawionym poniżej filmie.

Przyznacie zapewne, że oprawa graficzna Snake Eater 3D prezentuje całkiem niezły poziom, jak na przenośną konsolkę Nintendo. Wygląda na to, że szykuje się prawdziwy system seller nowej maszynki spod znaku wąsatego hydraulika. Ja już patrzę na to urządzenie bardziej przychylnym okiem. :-)