Ciekawostki

UberEATS udostępnione we Wrocławiu

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Osoby mieszkające, pracujące i przebywające we Wrocławiu mogą już zamawiać jedzenie przez aplikację UberEATS i cieszyć się pysznymi daniami z 75 restauracji bez wychodzenia z domu czy biura.

Po Warszawie i Poznaniu w lutym usługa UberEATS została uruchomiona w Krakowie. Nie trzeba było długo czekać na wprowadzenie jej w kolejnym mieście – zamawiać jedzenie można teraz także we Wrocławiu.

UberEATS we Wrocławiu już działa

W stolicy Dolnego Śląska oficjalnie uruchomiona została już usługa UberEATS. Już na start możliwe jest zamawianie jedzenia z 75 wrocławskich restauracji, włączając w to te najpopularniejsze. Oznacza to, że łącznie w całej Polsce ich lista liczy już ponad 1000 punktów.

UberEATS dania

Podobnie jak w innych miastach z usługi UberEATS można korzystać każdego dnia w godzinach od 11.00 do 23.00. Niezależnie od różnych czynników koszt dostawy zawsze wynosi 7,99 zł. Jej czas jest różny, ale najczęściej wynosi on około dwóch lub trzech kwadransów.

Przypomnijmy w tym miejscu, że UberEATS to usługa, dzięki której można zamówić jedzenie w wybranej restauracji i skorzystać z opcji jego dowozu do miejsca zamieszkania czy pracy. Aplikacja (na Androida oraz na iOS) dodatkowo zapamiętuje preferencje użytkownika i podpowiada mu, co może go zainteresować.

UberEATS screen

„Od momentu uruchomienia aplikacji liczba dostępnych restauracji zwiększyła się ponad 6 razy – ze 150 do ponad 1000. To, jak szybko się rozwijamy bardzo nas cieszy, ale przede wszystkim daje satysfakcję i dumę, ponieważ świadczy o zaufaniu naszych restauracyjnych partnerów, a przede wszystkim głodnych i ciekawych nowych smaków użytkowników” – skomentował Krzysztof Radoszewski, Dyrektor Generalny Uber Eats w Polsce.

Źródło: Uber Polska

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Uber Wrocław w tym przypadku to głównie centrum....Także średnio to użyteczne.
  • avatar
    Ja dorabiam w Australii (Brisbane) dowożąc jedzenie w UBER eats, więc wiem jak to wygląda od drugiej strony, i od razu można powiedzieć że czas dostawy zależy od kilku czynników. Generalnie po za pizzą bardziej wymyślnych dań bym nie zamawiał, bo spora część dostawców ma kompletnie w dup**e to co wiezie. Cena dostawy jest tak sama, ale w $
  • avatar
    Super działa i poza jedną mała wpadką, nie zawiodłem się na Uber Eats :D Jeśli ktoś chce skorzystać ze zniżki 15zł na pierwsze zamówienie to kodzik: eats-6hs3mue - polecam