Sprzęt do gier

Myszka Mad Catz dla fanów gier MMO

z dnia 04-11-2014
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
28 komentarzy Dyskutuj z nami

Gryzoń został wyposażony w sensor, który automatycznie rozpoznaje rodzaj nawierzchni i dostosowuje swoje parametry.

Mad Catz M.M.O. T.E. wygląd

Miłośnicy sieciowych rozgrywek, firma Mad Catz zaprezentowała myszkę M.M.O. T.E., która – jak zapewnia – stworzona została z myślą o was. Czym zatem się wyróżnia? Sensorem PTE, który automatycznie potrafi rozpoznać rodzaj nawierzchni i się do niego dostosować, co pozytywnie wpłynąć ma na precyzję działania.

Sensor myszki Mad Catz M.M.O. T.E. może pracować w rozdzielczości do 8200 DPI, a konkretne parametry – jak już zostało to powiedziane – dostosowywane są na bieżąco. Ciekawostką może być technologia niezależnej kontroli czułości osi X i Y – użytkownik może przypisać inną wartość DPI dla ruchów w pionie i poziomie.

Gryzoń może pochwalić się osiąganiem maksymalnej prędkości 6 m/s i przyspieszeniem na poziomie 50 G. Przycisk Precision Aim pozwala natomiast na czasowe zmniejszenie rozdzielczości, aby ułatwić graczowi dokładne namierzenie celu. 

Jako że jest to myszka przede wszystkim dla graczy MMO, nie mogło zabraknąć wielu przycisków funkcyjnych. Pod kciukiem producent umieścił panel złożony z 12 przycisków, które użytkownik może swobodnie skonfigurować (pojedyncze funkcje lub makra).

Mad Catz M.M.O. T.E. przyciski

Łącznie konfigurowalnych przycisków jest aż 20. Wszystkie je możemy zaprogramować w trzech trybach, co oznacza, że możemy zapisać nawet 60 poleceń. 

Lewy i prawy przycisk myszki Mad Catz M.M.O. T.E. działa w oparciu o mikroprzełączniki OMRON, których trwałość szacuje się na 5 milionów kliknięć. Lekka aluminiowa podstawa myszy gwarantuje natomiast niedużą wagę – około 100 gramów. 

Całości dopełniają regulatory obudowy myszki w zakresie od 5 do 15 mm, co zapewnia możliwość dopasowania chwytu oraz teflonowe ślizgacze.

Mad Catz M.M.O. T.E. góra doł

Sugerowana cena detaliczna myszki Mad Catz M.M.O. T.E. wynosi 349 złotych.

Źródło: Mad Catz

Komentarze

28
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  nigdy nie zrozumiem tych cyborgow,tyle przyciskow...
  11
 • avatar
  WINCEJ PRZYCISKUF
 • avatar
  Mój sąsiad miał taką podobną za 200 stówy i po 2 miesiącach mu się rozwaliła a moja za 20 działa do tej pory z jakieś 6 lat:D
 • avatar
  Mam tansza wersje i dziala. Wygodna i dodatkowe przyciski tez sie przydaja. Juz wiele razy zaliczyla kafelki i jakos sie trzyma. Ogolnie to moge polecic.
  -1
 • avatar
  Spód wygląda trochę tandetnie,ale myszka wygląda bardzo ciekawie :) Chociaż za 300 wolałbym kupić G502 Proteus Core.
 • avatar
  Przy takich kształtach jakoś żadna redakcja nie wspomina o "zaletach" wielopłaszczyznowo-załamaniowych obudów w kontekście prac konserwatorsko-porządkowo-dezynfekcyjnych... ;]
 • avatar
  Weź ją wyczysc po kilku miesiącach jak naleci w nią okruszków i innego żarcia. Ja już jedną klawiature wyrzuciłem bo było w niej tyle żarcia ze powstał tam nowy ekosystem
 • avatar
  Szczerze mówiąc jakoś sceptycznie podchodzę do układu tych przycisków... Zwłaszcza te (patrząc na 2 zdjęcie) które są ostatnie po prawej stronie, trzeba będzie nieźle kciuk nagimnastykować żeby tam dosięgnąć.
 • avatar
  po to sie robi makra na klawierze... gimbusy...chyba ze zbyt skomplikowane itrzeba wydac na sprzet 400 zl ;P