Systemy operacyjne

iOS 11 w wersji beta 5

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
Dyskutuj z nami

Apple udostępniło kolejną wersję beta systemu iOS 11. Zmiany koncentrują się głównie na poprawie optymalizacji i eliminacji błędów.

Apple powoli kończy prace nad nową odsłoną systemu iOS. Przed premierą finalnego wydania jak zawsze odbywają się beta testy. Osoby zapisane do programu dla deweloperów pobierać mogą już iOS 11 w wersji beta 5.

Zmiany koncentrują się głównie na poprawie optymalizacji i eliminacji zgłaszanych przez użytkowników błędów. Względem poprzedniej bety da się jednak zauważyć także kilka nowości. Zmieniono niektóre ikony (Aparat, Ustawienia), w centrum sterowania pojawiła się nowa ikona Now Playing, a przednia kamera otrzymała kilka dodatkowych ustawień.

Warto zauważyć, że usunięto synchronizację wiadomości z iCloud. Opcja ta ma podobno powrócić, ale nie jest jasne kiedy. Poniżej prezentujemy kilka screenów z interfejsu.

iOS 11 w wersji beta 5iOS 11 w wersji beta 5

iOS 11 w wersji beta 5iOS 11 w wersji beta 5

iOS 11 w wersji beta 5iOS 11 w wersji beta 5

Finalne wydanie iOS 11 pojawi się jesienią. Jeśli jesteście ciekawi, które urządzenia otrzymają aktualizację to odsyłamy do naszej wcześniejszej publikacji poświęconej tej kwestii.

Źródło: Apple

Komentarze

0
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!